گوشی Xiaomi Mi 8 در مراسم Shenzhen تنها نخواهد بود

گوشی Xiaomi Mi 8 در مراسم Shenzhen تنها نخواهد بود

هنوز شک و تردید های راجع به مراسم معرفی گوشی جدید کمپانی شیائومی در Shenzhen وجود دارد. البته تا همین چند روز پیش هیچ شایعه ای راجع به گوشی xiaomi Mi 8 وجود نداشت، اما اکنون که خبر انتشار این گوشی تائید شده بازار شایعات بسیار داغتر از پیش شده است. برخی خبر ها حاکی از آن است که گوشی Xiaomi Mi 7 کاملا لغو شده و گوشی Mi 8 f بچای آن قرار است منتشر شود. برخی دیگر نیز معتقدند که گوشی Xiaomi Mi 8 و Mi 7 همزمان باهم در این مراسم معرفی میشوند که Mi 8 تنها نسخه ی ارتقاع یافته ی همان Mi 7 خواهد بود.

اما خود کمپانی امروز در خبری اعلام کرد که تا آخر ماه می کنفرانسی در شنزن برگذار خواهد شد که در آن Mi 8 رسما معرفی خواهد شد و مدیر عامل این شرکت نیز در خبری دیگر اعلام کرد که گوشی Mi 8 در این کنفرانس تنها نخواهد بود و تعدادی محصول جدید در این کنفرانس معرفی خواهند شد ولی هیچ جزئیات دقیق تری را فاش نکرد.

 

 

 

یکی از محصولاتی که به ذهن میرشد Mi Band 3 جدید شیائومیست، مچ بند هوشمند جدید شیائومی با صفحه نمایش OLED که منحنی آن شباهت بسیاری به اسمارتفون های با صفحه نمایش ۲٫۵D دارد.

mi band 3 احتمالا از قابلیت های استاندارد گجت های سلامتی همچون حسگر ضربان قلب، جی پی اس، گام شمار، پایش خواب و دیگر قابلیت های یک گجت هوشمند پیشرفته برخوردار باشد. همچنین این گوشی باید از بلوتوث ۴٫۲ پشتیبانی کرده و از گواهی نامه ی IP67 برخوردار باشد که به معنای ضد آب و مقاوم در مقابل گرد و غبار خواهد بود. چیز دیگری را که با اطمینان میتوانیم بدانیم موتور ویبره میباشد اما شیائومی ممکن است سوپرایز های بیشتری برای ما در آستین نهفته باشد.